JOGURTY INNE
NIŻ WSZYSTKIE

Owocowo-warzywne jogurty
z serii Acti Vege – idealna przekąska na drogę.

WOLNE OD GMO

Jogurty Milko z serii Acti Vege to nowość wśród jogurtowych przekąsek. Podobnie jak inne nasze produkty, powstają z najlepszego polskiego mleka, które pochodzi od krów karmionych paszami wolnymi od GMO.

Jeśli na co dzień stawiasz na zdrowie, z Milko masz pewność, że dostajesz to, co najlepsze.

STAWIAMY NA
ZDROWE POŁĄCZENIA

Oryginalne jogurty z serii Acti Vege to unikalne, bardzo smakowite połączenia owoców i warzyw, takich jak np. burak z porzeczką czy kiwi z jarmużem. Swój naturalny smak zawdzięczają dojrzałym owocom i najlepszej jakości warzywom.

Jeśli tak samo jak zdrowie ważny jest dla Ciebie doskonały smak, wyjątkowe połączenie Acti Vege Milko przypadnie Ci do gustu.

SZYBKO MOŻE RÓWNIEŻ
ZNACZYĆ ZDROWO

Jogurty pitne Milko Acti Vege z przyjemnością będą Ci towarzyszyć wszędzie tam, gdzie potrzeba Ci szybkiego i zdrowego zastrzyku energii do działania. Postaw na jakościową przekąskę i miej pewność, że szybko może iść w parze ze zdrowo.

Zabierz swój jogurt Acti Vege na wycieczkę, trening, spacer albo do pracy i przekonaj się, jakie to wygodne!

WARTOŚCIOWA PRZEKĄSKA
ZAWSZE POD RĘKĄ

Jogurty Milko z serii Acti Vege dostarczają wielu cennych składników odżywczych. Są źródłem białka, wapnia i łatwo przyswajalnych aminokwasów. Nie tylko wspierają procesy trawienne i mają korzystny wpływ na budowę kości, ale dzięki obecności owoców i warzyw dostarczają również mnóstwa witamin i błonnika. Regularnie pijąc jogurty Milko, uzupełnisz witaminy z grupy B, odpowiedzialne za prawidłowe funkcjonowanie układu nerwowego.

Seria Acti Vege to przekąska idealna. Zawsze pożywna i zawsze pod ręką.

JAKI BĘDZIĘ TWÓJ ulubiony

Sprawdź owocowo-warzywne połączenia jogurtów Milko Acti Vege i wybierz swoją kombinację, bogatą w superfoods.

JOGURT ACTI VEGE
CZARNA PORZECZKA
I BURAK

Czerwona, słodko-kwaśna bomba pełna witamin. Czarna porzeczka to bogate źródło witaminy C. W połączeniu z antyutleniaczami zawartymi w buraku staje się idealną bronią przeciw bakteriom i wirusom, pomaga również zwalczać stany zapalne w organizmie.

SUPERFOODS!
Burak chroni przed miażdżycą i chorobami nowotworowymi, a to dzięki wysokiej zawartości betanin i betain, odpowiedzianych za działanie przeciwzapalne, przeciwbakteryjne i przeciwwirusowe.


JOGURT ACTI VEGE
JARMUŻ I KIWI

Jarmuż w połączeniu z kiwi, nazywanym niegdyś chińskim agrestem, to nie tylko unikalne połączenie owoców i warzyw, ale również Twój naturalny, zielony sprzymierzeniec w profilaktyce antynowotworowej. Bogactwo witamin i minerałów czyni z tego połączenia wybór idealny zarówno pod względem zdrowotnym, jak i smakowym.

SUPERFOODS!
Jarmuż zawiera mnóstwo sulforafanów, czyli przeciwutleniaczy, które posiadają właściwości antynowotworowe.


JOGURT ACTI VEGE
MARCHEW I MANGO

To wyjątkowo zdrowa i energetyczna bomba białkowo-witaminowa. Marchewka zawiera witaminy A i E oraz beta-karoten, które chronią oczy i nadają piękny koloryt skórze. Dodatek mango sprawia, że temu smakowi po prostu nie można się oprzeć.

SUPERFOODS!
Mango zawiera polifenole, dzięki czemu chroni przed wieloma typami nowotworów. Ponadto dzięki zawartości potasu pomaga regulować ciśnienie krwi.


błonnik obecny we wszystkich jogurtach Acti Vege obniża stężenie cholesterolu, daje uczucie sytości i pomaga walczyć z nadwagą? Dzięki swoim właściwościom wyłapuje nadmiar tłuszczu i wspiera układ pokarmowy w jego wydalaniu.